De Gemiva-SVG Groep heeft verschillende diensten die de locaties ondersteunen. Zij verrichten werkzaamheden die ook nodig zijn voor de zorg en ondersteuning van cliënten. Je kunt hierbij denken aan de financiële administratie, salarisadministratie of ICT.

Hieronder vind je de algemene contactgegevens van onze ondersteunende diensten. Medewerkers en vrijwilligers kunnen op de pagina's van onze ondersteunende diensten en commissies aanvullende informatie vinden.

Behandeling & Ondersteuning

Bleulandweg 1a
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 00
E-mail: info@gemiva-svg.nl

Beheer Bewonersgelden

Bleulandweg 1a
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 00
E-mail: SBBG@gemiva-svg.nl 

Bouw & Huisvesting

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 59 31
E-mail: b&h1@gemiva-svg.nl

Communicatie

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 77
E-mail: communicatie@gemiva-svg.nl 

Crediteurenadministratie

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 00
E-mail: crediteurenadministratie@gemiva-svg.nl

Debiteurenadministratie

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 44
E-mail: debiteurenadministratie@gemiva-svg.nl

ICT

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 59 09
E-mail: info@gemiva-svg.nl

Kwaliteit

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 79
E-mail: info@gemiva-svg.nl

Leren en Ontwikkelen      

Bleulandweg 1a
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 59 40
E-mail: leren.ontwikkelen@gemiva-svg.nl   

Personeelszaken

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 00
E-mail: personeelszaken@gemiva-svg.nl

PlanCare/Mijndossier!

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 59 09 (optie 2)
E-mail: mijndossier@gemiva-svg.nl

Salarisadministratie

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 58 00
E-mail: salaris@gemiva-svg.nl

Verzuim & re-integratie

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 0182 57 59 82
E-mail: info@gemiva-svg.nl

Zorgbemiddeling

Bleulandweg 1b
2803 HG Gouda
Telefoon: 088 205 24 00
E-mail: zorgbemiddeling@gemiva-svg.nl